Front load leaking

aah sis, sy pun tak tahu kenapa mcm tu. maybe mesin saya dah uzur kot. kena beli mesin baru hehehe :rofl: :rofl:

yes betul untuk family ramai mmg sesuai sangat tapi still ada jgak washer kapasiti kecik, so ada banyak pilihan la untuk pilih blh ikut kesesuaian family masing2. Hahaha faham macam mak saya mmg berkenan sgt dgn top load washer panasonic model NA-FD18V1 tu sbb ada feature water bazooka yg blh bntu untk hilangkan stain dkt baju guna air. Yela nama pun bazooka kan.

Mngkin dah tiba masanya beli mesin baru kot wak hahaha blh lah survey2 tengok mesin baru. Macam saya mmg prefer brand panasonic, macam mesin saya skrg jenis front load model NA-V11FX2. Mmg suka sgt sbb ada feature activefoam tu takyah nk pakai sabun banyak2 dah so dh jimat kat situ, maklum lh skrg ni klu blh semua benda nak jimatkn hhaha

Beli bru je trus senang daripada nk kena repair brkali2 kena keluar modal banyak gak nak repair kan, bukan sikit sikit. Angkat washer baru senang dah tentu tentu takde problem hati pun senang, kerja pun jadi lagi mudah.