Rambut kelemumur

Hai semua, nak tanya saya ni dah masuk umur 30, rambut saya okay je. Tapi semenjak dua menjak ni saya perasan byk kelemumur pulak kepala saya. Ade sesapa macam ni tak? Boleh share.

boleh tau adakah ia berlaku lepas kamu bersalin?
ataupun tiba2 je kelemumur banyak tumbuh?

says dulu pun macam ni, sy tak keringkan rambut betul betul lepas cuci, jadi ada air yang menyebabkan rambut tinggi dengan kelembapan

memang biasa macamtu. kalau awak bertudung usually kena elakkan rambut lembab bila pakai tudung. atau kalau tak, usually sebab awak terlalu kerap basuh rambut

dah lama ke awak kena macam tu?
atau awak ada tukar apa apa product?

betul ni efek besar kerana ia berlaku apabila kulit kepala terlalu kering atau berminyak, mengakibatkan penghasilan kulit mati yang terlalu banyak.

ya betul. kalau tak, kelemumur memang cepat naik kat kepala tu yang buat gatal. kalau dibiarkan boleh effect rambut gugur pulak., susahh

saya pun dulu pernah kena benda yang sama, saa fed up jugak so saya guna aloe vera tu letak kat kepala terus. tinggalkan satu jam and berkesan untuk rambut berminyak

awak ada tips ke untuk elakkan rambut gugur and kelemumur. sebab saya nak tahu juga product apa yang best nak guna.

kalau saya, saya akan pakai hair tonic schwarzkopf tu and then elakkan rambut daripada terperap lama. lepastu mesti kena guna pengering rambut

ramai orang kata tonic tu bagus untuk rambut la. tapi awak ada ke guna untuk buat rambut berbagai gaya sebab saya cuma ada hair straightener je. itu pun beli kat diy hahaha

saya guna panasonic. awak guna la apa apa pun barang untuk rambut ke peralatan rumah dari panasonic, memang bagus belaka tau. tak rugi

korang memang patut cuba product panasonic kalau nak kehidupan yang lagi selesa hahaha tapi betul. sebab barang rumah saya pun kebanyakan guna jenama tu. memang tak mudah rosak and selamat

ya ke. kalau macam tu, saya pun nak cuba la barang panasonic. sebab mcam menarik. pegi mana2 mesti orang suggest benda sama. terima kasih ya

boleh guna Herba halba, ia mengawal kelemumur kerana sifat antikulat dan melegakan kulit kepala.

Cahaya matahari boleh mengeringkan beberapa minyak berlebihan dan seterusnya meningkatkan keadaan kesihatan seseorang secara keseluruhannya.